electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Hizmetlerimiz

lg elektronik servisi

Montaj Hizmeti


Lider Servis temsil ettiği markaların her türlü ürünlerini müşterilerimizin adresinde faal hale getirme yetkisine sahiptir. Çalışır hale getirilen ürünler hakkında müşterilerimize eğitim verilmektedir.

lg türkiye

Arıza Teşhis Hizmeti


Her marka beyaz eşyalarınızın arızalarında kolaylıkla ulaşabileceğiniz  Lider Servis, ürününüzün arızasını ilk önce yerinde, daha detaylı incelemek gerekirse merkezimizde tespit edecektir.

dyson servisi

Onarım Hizmeti


Arızası belirlenen ürünlerinizin garantili ve garantisiz olarak onarımı konusunda sizlere sürekli bilgi verilecektir. Orjinal parçalar ile yapılacak onarım sonrası ürününüz çalışır halde sizlere teslim edilecektir. 

dyson türkiye

Proje Montaj Hizmeti


Toplu konut projeleri ve işyerlerinin beyaz eşya, ankastre, klima gibi standart ev ürünlerinin montajları Lider Servis tarafından yapılmaktadır. 

dyson nasıl temizlenir

Bakım Hizmeti


Sahip olduğunuz ve büyük paralar ödeyerek aldığınız ürünlerle ilgili Lider Servis sürekli olarak bakım kampanyası yapmaktadır. Lütfen sitemizi takip ediniz.

lg klimalar

Kurumsal Bakım Hizmeti


Fabrikalar, restaurantlar vb. işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz klima, çamaşır makinesi vb. ürünlerinizin sürekli bakımlarında Lider Servis her zaman yanınızdadır.

Bize Ulaşmak İstiyorsanız !

Hizmetlerimize ulaşmak için bizi arayınız ya da biz sizi arayalım. Bize ulaşmak için.. 

lg türkiye
dyson ürünleri
electrolux servisleri
nilfisk yetkili servisi
maytag yetkili servisi
sharp servis merkezi