electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Lider Servis Blog

DEVİR TASARRUF DEVRİ

Evet devir gerçekten de tasarruf devri. Ama bundan da öte zaman artık öyle bir zamanki dünyanın kaynaklarını korumak, her zamankinden daha çok dikkatli kullanmamız gereken bir zamandayız.


Biz de buradan yola çıkarak hepimizin en büyük derdi elde ön yıkama telaşı bitiyor! Evet evet gerçekten bitiyor. Hem sana hem dünyaya karşılıklı bir kazanç.;)


Sen zamandan ve su faturasından tasarruf ederken Dünya da kendi kaynakları kontrollü kullanıldığı için mutlu olacak. ;) Bunu nasıl mı yapıyor? Tek tuşla!


Sadece LG’de bulunan gerçek buhar jeneratörüyle oluşturulan buhar, normalde ancak elde yıkamayla çıkabilecek en güçlü kirleri bile söker atar. Tek yapmanız gereken bir düğmeye basarak buhar özelliğini seçmeniz. İşte bu kadar basit. ;)


Daha daha neleri var diye şöyle bir bakalım.


3. çekmece sayesinde çatal, bıçak, maşa vb aletlerinizi bu bölmede rahatlıkla yıkayabilirsin. Böylelikle diğer bulaşıkların için alt bölmelerde daha fazla yerin kalır. Ayrıca LG’nin ayarlanabilir sepetleri sayesinde standartların çok üzerindeki büyük çaplı bulaşıklarını (350 mm. capında tabak vb.) alt ve üst raflara çok kolay ve istediğin şekilde yerleştirebilirsin. Ayarlanabilir sepetler bulaşıklarını yerleştirirken alan özgürlüğü sağlar, yıkamak istediğin bulaşık miktarına göre sepet ayarlarını dilediğin gibi değiştirebilirsin. ;)

E tabi bu da ne demek aslında; kalabalık yemek davetleri, birikmiş bulaşıklar için 14 kişilik bulaşık yıkama kapasitesi ile sana anın ve yemeklerin ve de davetlerin tadını çıkarmak kalır. ;)


Tüm bu anlar ve daha fazlası için buyrunuz efenim:http://www.lg.com/tr/bulasik-makinesi/lg-D1455CF